10 листопада 2016 року. Чергове засідання Правління САУ   

10 листопада 2016 року на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулося чергове засідання Правління САУ, на якому розглядалися такі питання:

  1. Про зміни до Статуту САУ.
  2. Про підготовку ІІІ Конгресу САУ та позачергового ІХ з’їзду САУ.
  3. Про підготовку Школи молодого соціолога.
  4. Про створення дослідницької панелі – бази адрес електронної пошти студентської молоді м. Харкова у ході проведення соціологічного моніторингу «Молодь та наркотики».
  5. Про започаткування конкурсу САУ «Дослідник року».
  6. Різне

Правління затвердило зміни до Статуту САУ та доручило робочій групі у складі Балакірєвої О.М., Сокурянської Л.Г. та Яковенко Ю.І. підготувати необхідні документи для його перереєстрації у Мінюсті України.

На засіданні Правління САУ було також затверджено дату проведення III Конгресу САУ (12-13 жовтня 2017 р.) та позачергового IX з’їзду САУ (13 жовтня 2017 р.); узгоджено тему III Конгресу, яка сформульована таким чином: «Нові нерівності – нові конфлікти»; погоджено склад оргкомітету III Конгресу та IX з’їзду САУ, до якого увійшли члени Правління САУ та керівники її регіональних відділень.

Щодо Школи молодого соціолога, то її було вирішено провести у другій половині траваня 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету. До організаційного комітету Школи увійшли керівники Тернопільського регіонального відділення САУ А.В.Фурман та С.К.Шандрук, а також керівник школи молодого соціолога Л.Г.Сокурянська. Правління САУ прийняло рішення щодо виділення коштів на харчування учасників Школи (оплата їхнього проживання здійснюватиметься за рахунок приймаючого вишу).

Правління САУ підтримало створення дослідницької панелі – бази адрес електронної пошти студентської молоді м. Харкова у ході проведення соціологічного моніторингу «Молодь та наркотики»

Стосовно започаткування конкурсу САУ «Дослідник року» було вирішено доручити бюро Харківського регіонального відділення САУ, яке виступило з такою ініціативою, підготувати необхідні документи (Положення про конкурс САУ «Дослідник року» та інші матеріали) та представити їх на наступному засіданні Правління САУ 10 грудня 2016 р. (Київ, Інститут соціології НАН України) для остаточного вирішення цього питання.

У «різному» піднімалися питання щодо сплати членських внесків (індивідуальних та колективних членів САУ) за 2016 рік; стану сплати членських внесків у Київському відділенні САУ; ситуації, що склалася у Донецькому та Луганському відділеннях САУ у зв’язку з подіяли на Сході України. Щодо останнього питання було запропоновано донецьким та луганським соціологам, що зараз перебувають на окупованій території, за умов їхнього бажання співпрацювати з САУ, повідомивши про це Правління САУ, а колегам, які переїхали разом зі своїми вишами або індивідуально до інших міст, запропоновано сплачувати членські внески у відповідні регіональні відділення САУ.

Про нас
 Довідка про асоціацію
Правління
Регіональні відділення
Індивідуальні члени
Почесні члени
Комісії
Молодіжний сектор САУ
Контактна інформація
 
Актуальна інформація
Новини
Архів новин до 2018 року
Архів новин до 2013 року
Конференції, семінари
Гранти
З'їзди
Конгрес САУ
Засідання
Соціологічна література
Український соціологічний журнал
Конкурс на кращу монографію та підручник з соціології
Соціологічна освіта
Комісія з соціології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
 
Нормативно-правові документи
Поточна документація
Статут САУ
Кодекс соціолога
Указ Президента України
 
Акредитація
Положення про акредитацію
Акредитовані організації