Запрошуємо авторів до співпраці для забезпечення відкритого доступу до знань

Шановні колеги!


Вже понад 10 років триває ініціатива професора Е. Афоніна щодо створення національної програми ЕЛІБР - електронного інформаційно-бібліотечного ресурсу для органів влади і управління України. В контексті цієї ініціативи розпочалося комплектування повнотекстового електронного ресурсу в бібліотеці Верховної Ради України (БВРУ). Одним із важливих компонентів цього ресурсу є електронні версії монографій наших науковців. Враховуючи, що фондами БВРУ користується чимала армія аналітиків та експертів, які беруть безпосередню участь у законотворчому процесі, монографічні розробки науковців ставатимуть корисними для наших законотворців.

То ж й надалі Ви можете надсилати свої роботи через мене ( bpafonin@gmail.com), або ж безпосередньо на електронну адресу відповідальної – Кулакевич Світлани Сергіївни ( refunit@rada.gov.ua , тел. 255-2571).

Подібну ініціативу виявляє сьогодні й Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського (НБУВ, див. нижче). Ця ініціатива надасть більше можливостей для кооперації вчених і імплементації їх ідей у практичне життя.

Щойно передав до НБУВ ряд монографій моїх колег-науковців ( Благодєтєлєвої-Вовк С.Л., Бутирсько ї Т.О., Войтович Р.В., Гонюкової Л. В., Калагіна Ю.А., Кемалової Л.И. , Козаков а В.М. , Крюкова О.І., Лімборськ ого І.В. , Мартинова А.Ю., Патракова В.П., Пірен М.І. , Радченка О.В., Сурміна Ю.П. та ін. ) для комплектування "репозитарного" фонду цієї бібліотеки ( http://www.nbuv.gov.ua/eb/repository.html ). На наступному тижні, сподіваюсь, вони будуть виставлені на цьому сайті. З ініціативи НБУВ Ви можете надіслати своє резюме для виставлення на сайті цієї бібліотеки (http://www.nbuv.gov.ua/people/persons.html). Для калькування можна скористатись моїм досвідом: http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Usoc/afonin.html

Бібліотека вдячна авторам за матеріали, передані ними в репозитарій електронних версій книг . Серед авторів члени НАН України, письменники, наукова молодь. Це свідчить про позитивну тенденцію приєднання вітчизняної спільноти до Будапештської ініціативи відкритого доступу до знань.

Запрошуємо всіх авторів подавати до репозитарію електронні версії своїх творів. Це сприятиме активізації їх суспільного використання, інформаційному наповненню вітчизняного сегменту мережі Інтернет і формуванню позитивного іміджу України в світовому співтоваристві.

Формати представлення електронних версій книг — pdf (Portable Document Format) або html (HyperText Markup Language). Передавання матеріалів (разом із супровідним листом, у якому зазначається згода автора на оприлюднення свого творчого здобутку в мережі Інтернет) може проводитися електронною поштою, на компакт-дисках або з використанням USB Flash-накопичувачів.

За бажанням автор може подати відомості про себе для представлення в зібранні "Наукові біографії вчених, діячів науки та техніки України".

За додатковою інформацією звертатися до Башкатової Оксани Петрівни
Тел.: (044) 524-95-01

E-mail: e-books@nbuv.org.ua

З повагою,
професор Едуард Афонін
тел.: (д.) +38 044 253-5774, 253 4248; (р.) 456 1386
моб.: 8-067-2444659
e-maіl: bpafonin@gmail.com
http://afonined.livejournal.com/profile
http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Usoc/afonin.html
Про нас
 Довідка про асоціацію
Правління
Регіональні відділення
Індивідуальні члени
Почесні члени
Комісії
Молодіжний сектор САУ
Контактна інформація
 
Актуальна інформація
Новини
Архів новин до 2018 року
Архів новин до 2013 року
Конференції, семінари
Гранти
З'їзди
Конгрес САУ
Засідання
Соціологічна література
Український соціологічний журнал
Конкурс на кращу монографію та підручник з соціології
Соціологічна освіта
Комісія з соціології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
 
Нормативно-правові документи
Поточна документація
Статут САУ
Кодекс соціолога
Указ Президента України
 
Акредитація
Положення про акредитацію
Акредитовані організації