Соціологічний центр імені Н.В.Паніної оголошує конкурс «Кращий молодий соціолог року-2011»

2 березня 2011 року. Соціологічний центр імені Н.В.Паніної оголошує конкурс «Кращий молодий соціолог року-2011»

Учасники конкурсу повинні мати повну вищу освіту (або ступінь бакалавра) та вік до 35 років включно (вік лауреата визначається станом на 10 грудня 2011 р).

Лауреати конкурсу за високий професіоналізм, честь та гідність в їх фаховій та громадській діяльності отримують:

1 місце – премію (2500 грн.) та золоту медаль, два других місця – премії (по 1250 грн.)з врученням великої та малої срібних медалей.

Підставою для участі в конкурсі є одна наукова робота номінанта без співавторів у вигляді статті в журналі/збірці статей або у вигляді розділу монографії. Обсяг роботи – до 2 д.а. (до 80000 тис. знаків). Ця робота має бути опублікована в офіційно зареєстрованому українському або іноземному виданні в паперовому або електронному вигляді після того, як мине не менше одного місяця з дня виходу публікації (тобто з дати, коли видання було підписано до друку), але й не більше трьох років. Роботи, що вже були премійовані за межами установи її виконання, не приймаються до розгляду.

Подача документів для участі в конкурсі здійснюється до 15 вересня 2011 року включно.

До розгляду конкурсної комісії слід надсилати електронні файли:

  • україномовний або російськомовний варіант тексту наукової роботи з позначенням вихідних даних публікації у форматі doc або pdf, але не відскановані без розпізнавання сторінки;
  • дві рекомендації науковців, один з яких обов’язково є членом Соціологічної Асоціації України, але не від членів Конкурсної комісії та засновників Соціологічного центру імені Н.В.Паніної;
  • курікулюм (CV), в якому необхідно зазначити: ПІП номінанта, відомості про поштову та електронну адресу та телефон, відомості про освіту і досвід роботи, перелік публікацій;
  • есе (обсягом не більше 10000 знаків) на тему “Соціальна реальність: фантазії та знання ” або есе, присвячене науковій спадщині Н.В.Паніної.

Власники золотої або великої срібної медалі імені Н.В.Паніної роботи не подають.

Документи надсилати прикріпленими файлами на електронну пошту panina.fund@gmail.com з поміткою “на конкурс”.

Конкурс робіт проходить у два тури.

Перший тур конкурсу триває з 15 вересня по 30 жовтня. У першому турі конкурсу роботу кожного номінанта читають не менше ніж 3 члени конкурсної комісії. Перелік робіт, допущених до 2 туру вивішується на електронній сторінці САУ до 30 жовтня.

Другий тур проходить з 1 листопада по 1 грудня. У другому турі роботи номінантів читають всі члени конкурсної комісії. Конкурсна комісія визначає 10 найкращих робіт представлених у 2 турі конкурсу і приймає рішення про присудження премій та медалей імені Н.В.Паніної до 1 грудня. 10 номінантів, чиї роботи були визнані найкращими, запрошуються до участі в соціологічних читаннях і в урочистій церемонії вручення премій та медалей імені Н.В.Паніної.

Вручення премій і медалей приурочується до дня народження Н.В.Паніної – 10 грудня.

У рамках конкурсу відбувається вручення Спеціальної премії імені І.М.Попової за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії дорівнює розміру премії за друге місце.

Соціологічний центр ім. Н.В.Паніної

01021, Україна, м. Київ, вул. Шовковична 12, кім. 313.Тел. (044) 255-60-65,

Електронна пошта: panina.fund@gmail.com

Засновники: Є.І. Головаха, В.І. Паніотто, М.М. Чурилов

Список членів Конкурсної комісії: А.П. Горбачик, О.Г. Злобіна, Н.В. Костенко, П.В. Кутуєв, О.Д. Куценко, С.О. Макеєв, Б.Г. Нагорний, О.Г. Стегній(заступник голови конкурсної комісії), В.П. Степаненко, Н.Й. Черниш, Р.П. Шульга, Ю.І. Яковенко(голова конкурсної комісії), О.В. Жуленьова(секретар конкурсної комісії).

Про нас
 Довідка про асоціацію
Правління
Регіональні відділення
Індивідуальні члени
Почесні члени
Комісії
Молодіжний сектор САУ
Контактна інформація
 
Актуальна інформація
Новини
Архів новин до 2018 року
Архів новин до 2013 року
Конференції, семінари
Гранти
З'їзди
Конгрес САУ
Засідання
Соціологічна література
Український соціологічний журнал
Конкурс на кращу монографію та підручник з соціології
Соціологічна освіта
Комісія з соціології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
 
Нормативно-правові документи
Поточна документація
Статут САУ
Кодекс соціолога
Указ Президента України
 
Акредитація
Положення про акредитацію
Акредитовані організації