5-11 вересня 2010 року. Відбулася Школа молодого соціолога «Сучасна Україна в соціологічному вимірі»

5-11 вересня 2010 року відбулася Школа молодого соціолога "Сучасна Україна в соціологічному вимірі", що була організована Соціологічною асоціацією України, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Робота Школи проходила в мальовничому кутку України - унікальному Шацькому заповіднику (Волинська область), на базі відпочинку Волинського національного університету імені Лесі Українки, що розташована на березі озера Світязь та носить символічну назву "Гарт".

Слухачами Школи стали 18 молодих соціологів з усіх регіонів України. Аспіранти, молоді викладачі та наукові співробітники з Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Києва, Львова, Луцька, Мелітополя, Одеси, Ужгорода, Харкова, Херсона, Чернівців протягом шести днів брали участь в майстер-класах таких знаних українських вчених, як В.С. Бакіров, Є.І. Головаха, В.Б. Євтух, Н.Й. Черниш, Л.Г. Сокурянська, О.М. Балакірєва, О.І. Кізілов, І.І. Шеремет, С.В. Романенко. Безумовним емоційним та інтелектуальним апофеозом Школи стала презентація учасниками своїх дослідницьких проектів, підготованих за час роботи в Школі. Чотири дослідницьких проекти, об'єднаних темою "Проблеми та перспективи консолідації українського суспільства в дзеркалі соціології" боролися за визнання авторитетної комісії. Всі чотири презентації продемонстрували високий рівень методичної, теоретичної, методологічної підготовки учасників Школи.

У програму Школи, окрім наукових заходів, входили пізнавальні цікаві екскурсії Волинським краєм, зокрема, в Музей волинської ікони (м. Луцьк), Зимнінський монастир (с. Зимнє Любомльського району), музей Лесі Українки (с. Колодяжне Ковельського району), піша прогулянка Луцьком та ін. Насичена та різноманітна програма Школи викликала багато позитивних відгуків учасників та майстрів Школи, не дивлячись навіть на досить прохолодне ставлення до Школи з боку волинської погоди.

У планах Соціологічної асоціації України – проведення найближчими роками Школи молодого соціолога в Одесі, Чернівцях, Дрогобичі, Херсоні та інших містах України.

Програма школи

Список учасників

Презентації

Afanasiev_Group.ppt

Demchuk_Group.ppt

Golikov_Group.ppt

Savchinsky_Group.ppt

Фотозвіт

Про нас
 Довідка про асоціацію
Правління
Регіональні відділення
Індивідуальні члени
Почесні члени
Комісії
Молодіжний сектор САУ
Контактна інформація
 
Актуальна інформація
Новини
Архів новин до 2018 року
Архів новин до 2013 року
Конференції, семінари
Гранти
З'їзди
Конгрес САУ
Засідання
Соціологічна література
Український соціологічний журнал
Конкурс на кращу монографію та підручник з соціології
Соціологічна освіта
Комісія з соціології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України
 
Нормативно-правові документи
Поточна документація
Статут САУ
Кодекс соціолога
Указ Президента України
 
Акредитація
Положення про акредитацію
Акредитовані організації